VÝROBA

TECHNOLOGIE

Naše kontejnery vyrábíme ve vysoké kvalitě dílenského zpracování, dbáme především na kvalitu a pevnost svárů. Neustálím vývojem a vylepšeními ať již materiálově či technologicky se snažíme naše kontejnery posouvat k lepší funkčnosti i životnosti. Je pro nás důležitá zpětná vazba se zákazníky a jejich zkušenostmi s našimi výrobky. Každý podnět pro vylepšení či uzpůsobení je pro nás krok správným směrem.

MATERIÁLY

Pro naše kontejnery volíme kvalitní materiály, které zajišťují strukturální pevnost kontejneru. Použité materiály, jejich profil, rozměry a síla je vždy uzpůsobena danému typu kontejneru, jeho využití či požadavkům zákazníka. Veškeré komponenty použité pro výrobu kontejneru vyrábíme s maximální precizností.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Pro povrchovou úpravu našich kontejnerů používáme kvalitní barvy, a to jak základové, tak i svrchní. Povrchová úprava se skládá z dvou vrstev základové barvy. Před jejím nanesením je kontejner řádně odmaštěn, pro co nejideálnější přilnutí barvy s lakovaným povrchem. Dvě vrstvy svrchního laku a tmelení zajišťují odolnost vůči povětrnostním vlivům.